Taraflar Bu maddeler, GUNLUKKAZANC.COM ve ÜYELERİ arasındadır. Hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını tanımlar.

Maddeler 1) Her IP veya bilgisayar, tek hesap için hizmet alabilir. Birden fazla üyelik giriş/kayıt işlemi tespit edildiği takdirde, süresiz uzaklaştırılır.

2) VPN/PROXY veya türevinde yazılımlar ile sunucuya gönderilen veriler suç olarak sayılıp, tespitinde süresiz uzaklaştırılır.

3) 3. parti yazılımlar aracılığı ile, sisteme zarar vericek veya verileri okuyup yorumlayacak yazılım kullanmak yasaktır. Tespitinde süresiz uzaklaştırılır.

4) Din, dil, ırk, cinsiyet veya türevinde herhangi bir ayrımcılık yapan yorum/düşünce sahibinin, site içerisinde bunu halka açık beyan etmesi durumunda süresiz uzaklaştırılır.

5) Ödeme bildirimlerinde, bildirim tarihini takip eden 2 saat ile 48 saat arası (İş Günlerinde) onaylanmaktadır. hafta sonu bildirimlerinde bu süreç 72 saate kadar uzayabilir.

6) Bakiye çekimlerinde, sistem SIRALI olarak işlem onayı vermektedir. Bu durumda bakiyenin gönderilmesi 168 saati bulabilir. Hafta sonu EFT işlemi yapılamadığı için takip eden ilk iş gününe aktarılacaktır.

İade Koşulları 1) İlgili bakiye üyenin hesabına aktarıldığı tarihden itibaren takip eden 15 gün içinde eğer hizmetten kazanılan oran %10'dan düşükse, NOTER kanalı ile yapılan bildirimlerde %10 işlem masrafı, 5 TRY günlük hizmet bedeli düşüldükten sonra iade yapılmaktadır.

Zorunlu Durumlar GUNLUKKAZANC.COM alan adına her ne şekilde olursa olsun erişim sağlayan kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Gizlilik 1) Taraftarın sözleşme dolayısıyla birbirlerinden edinmiş oldukları bilgiler gizlidir. Taraflar birbirine edindikleri bilgilerin üçüncü kişilerce öğrenilmemesi için her türlü tedbiri almayı, bu bilgileri kanunen yetkili sayılan makamlar haricinde üçüncü kişilere hiçbir şekilde aktarmamayı kabul ve taahhüt ederler. Bu hüküm sözleşmenin feshinden sonra da geçerliliğini sürdürecektir. Şirket, gerçek kişilere ilişkin edindiği verileri ancak kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere yürürlükteki mevzuat hükümleri çerçevesinde ve bu hükümlerin gerekliliklerine uymak suretiyle paylaşabileceğini ve/veya işleyebileceğini kabul ve taahhüt eder.